O EU3C

Consumer, Computer, Communication (spotřební elektronika, počítače a IT).

Značku EU3C přinesla do Evropy americko-tchajwanská společnost 3C Co., Ltd., významný prodejce spotřební elektroniky a IT v Asii a Severní Americe. Té se pomocí regionálních poboček podařilo během let 2007-2009 vybudovat respektovaný středoevropský brand produktů spotřební elektroniky, multimediálních přehrávačů či počítačového příslušenství. Mezi bestsellery a stálice na trhu rozhodně patřily digitální entry-level kamery PartyShot, domácí kinofilmové skenery FilmScan či MP3 a MP4 přehrávače řad iNFiNiTY a CORE.

V důsledku ekonomické krize však mateřská firma přehodnotila dosavadní hospodaření a rozhodla se činnost v Evropě ukončit. Po utlumení lokálních kanceláří převzala část aktivit společnost HBC Europe, která patřila v letech 2004-2006 k tahounům tuzemského trhu s multimediální elektronikou. Obnovila distribuci značky EU3C, jakož i distribuci GPS navigací a modulů Holux a portfolio produktů je neustále rozšiřováno.

Filosofie značky se nezměnila - EU3C zůstává synomem kvalitních produktů za dostupné ceny, podpořených profesionálním servisním zázemím.

Podpora a reklamace

Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat na uvedené servisní lince (Po-Pá 9-15 hod.)

Jak reklamovat? (PDF)

Kontakt

Getta Trade s.r.o.
Příčná 199
28922 Lysá nad Labem

Tel.: 777 785 404 (Po-Pá 9-15 hod.)

Obchodní oddělení: sales@getta.cz
Servisní oddělení: podpora@getta.cz

 

O EU3C

Více ...

Prodejci

Více ...

Kontakty

Více ...

 
EU3C

Copyright © Getta Trade s.r.o. - Všechna práva vyhrazena