Vánoce s novými produkty EU3C!

01.11.2009

Značka EU3C opět pro vánoční trh připravila spoustu novinek, které představujeme jako tipy na skvělé vánoční dárky: Je libo nový filmový skener, novinky z řady multimediálních přehrávačů a kapesních DVB-T televizorů CORE nebo jedinečný dual-sim mobilní telefon s modulátorem hlasu?

Po úspěšném uvedení kinofilmových skenerů FilmScan35 I. a FilmScan35 II. přichází EU3C s inovovaným modelem řady II. Nový FilmScan35 II. 2,4" TVout je vybaven, jak už název napovídá, větším náhledovým displejem s úhlopříčkou 2,4" (6,1 cm) a video výstupem, díky němuž lze naskenované fotografie promítat z paměťové karty ve skeneru přímo na obrazovku připojeného televizoru! Kromě tohoto modelu se na pulty obchodů vrací také FilmScan35 I. Obě dostupné varianty jsou dodávány se softwarem Zoner Photo Studio XPress pro profesionální úpravu snímků.

EU3C K8800 Vocoder je mobilní telefon se sloty na dvě současně použitelné SIM karty, který je vybaven nejen množstvím multimediálních i kancelářských funkcí, ale také jedinečnou funkcí hlasového filtru - vocoderem. Díky němu můžete během hovoru změnit svůj hlas a proměnit se tak třeba ve Šmoulu obra nebo ženu!

Řadu přenosných přehrávačů CORE rozšířil nový model Rotator - moderní přístroj s dotykovým displejem i tradičními tlačítky. Navíc je vybaven G-Sensorem, který zaznamenává polohu přístroje a stará se o to, že nabídka menu bude vždy čelem k uživateli, ať už bude přístroj držet na výšku nebo na šířku. V nabídce jsou současně již tři modely, které v sobě kromě přehrávání hudby, videa, obrázků a textových souborů a dalších funkcí ukrývají přijímač digitálního televizního vysílání: AirCast, Digitalic a TVMate 350. Posledně jmenovaný model je vybaven dvěma anténami a na rozdíl od konkurenčních produktů nabízí nesrovnatelně kvalitnější příjem televizního signálu.

Na zvýšenou poptávku po přijímačích digitálního vysílání reagujeme rozšířením portfolia o domácí DVB-T techniku. V současnosti nabízíme dva DVB-T tunery/rekordéry a připravujeme další modely.

Produkty se značkou EU3C zakoupíte u všech dobrých prodejců počítačů a spotřební elektroniky.

 

Podpora a reklamace

Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat na uvedené servisní lince (Po-Pá 9-15 hod.)

Jak reklamovat? (PDF)

Kontakt

Getta Trade s.r.o.
Příčná 199
28922 Lysá nad Labem

Tel.: 777 785 404 (Po-Pá 9-15 hod.)

Obchodní oddělení: sales@getta.cz
Servisní oddělení: podpora@getta.cz

 

O EU3C

Více ...

Prodejci

Více ...

Kontakty

Více ...

 
EU3C

Copyright © Getta Trade s.r.o. - Všechna práva vyhrazena