A co Vy? Taky ještě nevíte, co si přát pod stromeček?

17.12.2007

Značka EU3C si za necelý rok působnosti na trhu díky svým výrobkům vybudovala stabilní pozici na českém trhu. Některé z produktů dokonce redakce českých počítačových magazínů nominovaly jako TOP vánoční dárky pro letošní rok. Taky ještě nevíte, co si přát pod stromeček?

PartyShot DV320
Multimediální kamerka, která dovede všechno: natáčet, fotit, přehrávat hudbu i video, ukládat data, číst karty. Díky její velikosti ji můžete nosit po kapsách a být připraveni rychle reagovat při každé příležitosti. Samotná kamera je nyní v prodeji za 2.990 Kč vč. DPH, za balíček s 2GB paměťovou kartou dáte 3.290 Kč.

StormRacer
Kdo ještě jezdí s klávesnicí?! Počítačový závodník ocení volant, s kterým je pocit ze hry úplně jiný než při mačkání kláves. Dokonalé nastavení umožní dvanáct programovatelných tlačítek, nechybí ani všesměrový kříž a základna s pedály. Volant podporuje analogový i digitální režim, maximální požitek zajistí vibrační mechanismus. Doporučená cena: 749 Kč vč. DPH.

M-Cody M-30
Když se špičkový design snoubí s vynikajícím zvukem, vznikne jedinečný hudební přívěšek. Tenká stylovka, která již oslovila tisíce zákazníků, může být i Vaše! Vyberte si jednu ze dvou dostupných paměťových variant: 2GB za 2.399 nebo 4GB za 2.990 Kč vč. DPH.

Holux GPSmile53 CLife
Ať už jedete z Aše do Ostravy nebo z Amsterdamu do Moskvy, autonavigace GPSmile53 CLife světoznámého výrobce Holux Vás vždy dovede k cíli. Využívá nejnovější a nejpřesnější GPS hardware, špičkový navigační engine od Gate5/Nokia, nabízí mapové pokrytí 43 států Evropy a pochopitelně i českou hlasovou navigaci. K tomu přidává prohlížení obrázků a textů, přehrávání hudby a videa. To vše za neuvěřitelně nízkou cenu!

iNFiNiTY V700
Nová MP4ka v elegantním černém provedení nabízí plnohodnotné spojení videa a hudby, které si můžete pustit kdekoliv na cestách. Díky plně nastavitelnému ekvalizéru si může každý uživatel "ušít" zvuk přesně na míru. Nechybí ani rádio, vestavěný mikrofon a interní paměť lze rozšířit pomocí MicroSD karty. Vychutnejte si videa na velkém 2,4" barevném displeji! V nabídce jsou verze 2GB za 2.190 a 4GB za 2.990 Kč vč. DPH.

 

Podpora a reklamace

Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat na uvedené servisní lince (Po-Pá 9-15 hod.)

Jak reklamovat? (PDF)

Kontakt

Getta Trade s.r.o.
Příčná 199
28922 Lysá nad Labem

Tel.: 777 785 404 (Po-Pá 9-15 hod.)

Obchodní oddělení: sales@getta.cz
Servisní oddělení: podpora@getta.cz

 

O EU3C

Více ...

Prodejci

Více ...

Kontakty

Více ...

 
EU3C

Copyright © Getta Trade s.r.o. - Všechna práva vyhrazena